Rezultatele preliminare ale Concursului de planuri de afaceri proiect POCU/20/4/2/102081 „Un viitor mai bun prin eforturi comune in municipiul Rosiorii de Vede" – sesiunea 2

Asocierea formata din Asociatia de prietenie Romano-Franceza ROMFRA Alexandria, impreuna cu Power Net Consulting S.R.L. Bucuresti, SC Kalymed Impex S.R.L. Rosiorii de Vede, Scoala Gimnaziala ,, Alexandru Deparateanu '' Rosiorii de Vede, SC BIQ Consulting S.R.L. Alexandria, Scoala Gimnaziala ,,Dan Berindei '' Rosiorii de Vede si Municipiul Rosiorii de Vede anunta inchierea etapei de verificare tehnica a aplicatiilor primite pentru Concursul de planuri de afaceri in cadrul proiectului POCU/20/4/2/102081 „Un viitor mai bun prin eforturi comune in municipiul Rosiorii de Vede” – sesiunea 2, prin care persoanele interesate din grupul tinta al proiectului pot obtine finantare de maxim 20.000 lei pentru infiintarea unei afaceri. În urma finalizării procesului de evaluare și selecție a planurilor de afaceri vă comunicăm mai jos clasamentul aplicatiilor primite.

Fiecare candidat va primi rezultatele personale pe e-mail, in cursul zilei de astăzi, 11.07.2019.

Conform metodologiei de selecție, eventualele contestații se pot trimite prin e-mail, la adresa Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza , in format pdf, semnate de catre aplicant, până la data de 16.07.2019.

Vă mulțumim pentru participarea la concursul de planuri de afaceri „Un viitor mai bun prin eforturi comune in municipiul Rosiorii de Vede"! Apreciem efortul depus în conturarea ideilor de afaceri și activitatea dumneavoastră în proiectul nostru.

Lista planurilor de afaceri propuse spre finantare
Publicat in data de : 11.07.2019

Romanian Bulgarian English German Italian Portuguese Spanish
PRIMARIA MUNICIPIULUI ROSIORII DE VEDE